BELGE

Sertifika

EUROLAB Laboratuvar A.Ş.

Hakkımızda

Faaliyetlerinde yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yayınlanan standartlara ve yerli ve yabancı yasal düzenlemelere uygun hareket eden hemen hemen her sektörden işletmeler, genellikle tarafsız ve bağımsız hareket eden üçüncü taraf bir belgelendirme kuruluşundan bu durumlarının bağımsız bir şekilde doğrulanmasını ister. Bu noktada kuruluşumuz EUROLAB Laboratuvar A.Ş., yıllardır müşterilerinin bu yöndeki taleplerini karşılamakta ve sahip olduğu akreditasyonlar ile hem ülkemiz sınırları içinde hem de uluslararası alanda başarıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Kuruluşumuz sadece özel sektör kuruluşlarının değil, resmi kuruluşların da taleplerini karşılamakta ve kaliteli, dürüst, güvenilir ve hızlı hizmet sunmaktadır. Dünya çapında ölçüm, test, analiz ve belgelendirme hizmetleri sunan kuruluşumuz, her zaman tarafsızlık, bağımsızlık ve güvenilirlik ilke ve değerlerine bağlı kalmıştır. Faaliyetlerimizde bu ilke ve değerler çok önemli bir rol oynamaktadır ve bu doğrultuda her zaman müşterilerine yüksek kalite ve güvenlikte hizmet vermektedir.

Bunun en güzel kanıtı kuruluşumuzun sahip olduğu şu akreditasyonlardır:

 • Merkezi ABD’de bulunan UAF, United Accreditation Foundation isimli akreditasyon kuruluşundan,

  • ISO 17021 Yönetim sistemleri belgelendirme

  • ISO 17020 Muayene hizmetleri belgelendirme

 • Merkezi Avusturya’da bulunan ÖSAS, Österreich Spazial Akkreditierungs Service isimli akreditasyon kuruluşundan,

  • ISO 17021 Yönetim sistemleri belgelendirme

  • ISO 17020 Muayene hizmetleri belgelendirme

  • ISO/IEC 17025 Laboratuvar hizmetleri yeterliliği

  • ECOmark® Ekolojik ürün belgelendirme

 • Merkezi Malezya’da bulunan IHI Alliance, International Halal Integrity Alliance isimli akreditasyon kuruluşundan,

  • HELAL Belgelendirme

Kuruluşumuz EUROLAB Laboratuvar A.Ş. tümüyle yerli sermaye ile kurmuştur ve tutarlı bir gelişim göstererek deneyimli ve eğitimli bir kadro ile işletmelerin konseptlerine uygun gerçek ve uygulanabilir çözümler üretmekte ve işletmelere gerçek katma değer yaratmaktadır.

Gerek yönetim sistemleri ve muayene hizmetlerinde, gerekse laboratuvar hizmetleri, ekolojik ürün belgelendirme ve helal belgelendirme çalışmalarında, ilgili süreçler çalışmalarımızın özünü oluşturur ve çok sayıda farklı ve gerekli uygulama aşamalarını içerir.

Kuruluşumuz tüm faaliyetlerinde objektif, nitelikli ve müşteri odaklı hizmet vermektedir ve hazırlanan belgeler ve raporlar, sağladığı akreditasyonlar ile düyanın her yerinde kabul görmektedir.

BELGELENDİRME SÜRECİ

İlk Değerlendirme

Öncelikle kuruluşun, standardın zorunlu gerekliliklerini karşılayıp karşılamadığı ve bir sonraki aşamaya geçilip geçilmeyeceği belirlenlenir.

BELGELENDİRME SÜRECİ

Dökümanların Hazırlanması

Gerekli prosedür ve denetimlerin geliştirilip geliştirilmediği kontrol edilir ve kurumunuzun değerlendirmeye hazırlığı gözden geçirilir.

BELGELENDİRME SÜRECİ

Belgenin Verilmesi

İlk iki aşamada ortaya çıkan bulgular değerlendirilir ve yapılan her türlü düzeltici işlem gözden geçirildikten sonra belge hazırlama işlemine geçilir.Size Ulaşalım

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Copyright © 2018 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.